Öğrencilerimiz

2010-2011 DÖNEMİ BURSİYER ÖĞRENCİLERİMİZ:

Abdullah ÇINAR – Yıldız Teknik Ünv.

Abdullah GÖÇER – İstanbul Ünv.

Adem Beytullah ÇİVİCİ – İstanbul Ünv.

Adil AKER – İstanbul Ünv.

Adil ÖNCEL – İstanbul Ünv.

Ahmet BERK – İTÜ

Ahmet Eren KURBAN – Marmara

Ahmet Faruk ERTÜRK – KOCAELİ ÜNV

Ahmet İPEK – İstanbul Ünv.

Ahmet ÖZBEK – Marmara

Ahmet Rasim AKDAĞ – Marmara Ünv.

Ali İhsan KILIÇ – Marmara

Ali Tarık ESEN – Yıldız Teknik Ünv.

Arzu AKYOL – KARAELMAS ÜNV.

Ayşegül ÖZÇALIK – İstanbul Ünv.

Bahadır ÖZGELET – Kadirhas Ünv.

Bedia ÇETİN – Marmara

Behçet Emre ERYAŞAR – ODTÜ

Betül UĞRAÇ – HİTİT ÜNV.

Burak AYDOĞAN – ANKARA ÜNV.

Burcu YETİK – Marmara

Büşra İnci GÜMÜŞ – GAZİ EĞİTİM FAKÜTLESİ

Can Ferhat ÖZTÜRK – Marmara

Cansu KABACA – NİĞDE ÜNV.

Cebrail KOÇDAŞ – Marmara

Cemanur KELEŞOĞLU – İTÜ

Ceyhan BAŞOĞLU – İstanbul Teknik Ünv.

Cüneyt SEZİKLİ – Yıldız Teknik Ünv.

Davut MÜCAHİT – Marmara

Derya CİNKİŞ – ODTÜ

Duygu CANTEMİR – İstanbul Ünv.

Ebru ERDEN – MSGS Ünv.

Elif ŞAHİN – Yeditepe Ünv.

Elif ŞEN – İstanbul Ünv.

Elif YILDIZ – HACETTEPE ÜNV

Emre DURGUT – Doğuş Ünv.

Esma Nur KAYA – Boğaziçi Ünv

Esra BOYACI – Marmara

Esra DÖLCÜ – İstanbul Ünv.

Esra ÖNCÜL – İstanbul Ünv.

Fatma Nilay DANACI – İstanbul Ünv.

Fatmanur ILGIN – Boğaziçi Ünv

Ferhat BOLAT – Yıldız Teknik Ünv.

Ferhat ÇARIKÇI – Yıldız Teknik Ünv.

Ferhat TAŞ – Yeditepe Ünv.

Feride İDİ – İstanbul Ünv.

Ferit KÜRKÇÜ – İTÜ

Furkan AYDOĞAN – GAZİANTEP ÜNV.

Gamze KABASAKAL – İstanbul Ünv.

Gurbet KAYA – İstanbul Ünv.

Gülay KARAKARTAL – GAZİ ÜNV.

Gürkan ÇİÇEK – İstanbul Ünv.

Gürsün DURMUŞ – İstanbul Ünv.

Hacer DENİZ – İstanbul Ünv.

Hacer DOĞAN – KATÜ

Hakkı YILDIRIM – İTÜ

Halil ÇETİNKAYA – İstanbul Ünv.

Hamza ŞENKAYA – Marmara

Hasan DEVRİM – İstanbul Ünv.

Hasret ÖZBÜĞRÜ – ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.

Hatice VERAN – KASTAMONU ÜNV.

Hatice YÜCEL – İstanbul Aydın Ünv.

Hicran Gözde KÜRTOĞLU – Cumhuriyet Ünv

İbrahim MAVİŞ – SAKARYA ÜNV.

İsa ÖZTÜRK – İstanbul Ünv.

Kazım HARDAL – Marmara

Kazım HASIRCI – Boğaziçi Ünv

Kutlu Çağrı YILDIRIM – İTÜ

Kübra ÇIPLAK – Marmara

Lale ŞENTÜRK – Boğaziçi Ünv

Latif KARAKUŞ – Marmara

M.Fatih CIRIL – İstanbul Ünv.

M.Murat İSPİRLİ – İstanbul Ünv.

M.Samet ÖZKAN – Marmara

Mahmut AKTAŞ – İstanbul Aydın Ünv.

Mediha Nur KÖSTEK – İstanbul Ünv.

Medine KOCASEÇER – ANKARA ÜNV

Mehmet ÖGE – ULUDAĞ ÜNV.

Memiş KESKİN – Marmara

Merve BAŞAK – Yıldız Teknik Ünv.

Merve ŞAHİNBAŞ – Marmara

Mesut AYTEKİN – Boğaziçi Ünv

Mesut BOLAT – İTÜ

Mine DOYMAZ – Sahte Sinan Hizmet EV

Muharrem ÖZEN – İstanbul Ünv.

Murat KELEŞ – GAZİANTEP ÜNV.

Murat KOCAOĞLU – İstanbul Ünv.

Mustafa Alper DEMİRCİ – İstanbul Ünv.

Mustafa ÖZDEMİR – İTÜ

Mustafa ŞALIŞ – İstanbul Ünv.

Mustafa YILDIRIM – KATÜ

Nagihan GÜLÜMSER – İstanbul Ünv.

Neslihan ÇETİNKAYA – İstanbul Ünv.

Neslihan UÇAR – Boğaziçi Ünv

Nuray VARGELOĞLU – Marmara

Nurcan BALCI – Marmara

O.Metin AKKUŞ – ANKARA ÜNV.

Oğuz Alperen ÇAĞLAR – ERCİYES ÜNV.

Oğuzhan KARSLI – İTÜ

Oğuzhan SUNGUR – İTÜ

Okan KULAKSIZ – SAKARYA ÜNV.

Onur AKBAŞ – SELÇUK ÜNV.

Onur ŞENEL – ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNV.

Osman GÜNDÜZ – 19 MAYIS ÜNV.

Osman KAPLANER – İstanbul Ünv.

Rabia Ayşe DALDAL – İstanbul Ünv.

Rabia Canan KOÇAK – Marmara

Rabia Şeyma ÖZÜDOĞRU – KOCAELİ ÜNV.

Rabia TEKSAN – ULUDAĞ ÜNV.

Ramazan BİNA – YTÜ

Recep GEZER – Yıldız Teknik Ünv.

Recep YILDIRIM – Boğaziçi Ünv

Resul ŞAHİN – İstanbul Ünv.

Resul ŞANAL – İTÜ

Safiye ÇAKMAK – İstanbul Ünv.

Sait Mürsel ÇEŞİTÇİOĞLU – Galatasaray Ünv.

Saliha BÜYÜKÇORAK – İTÜ

Samet YILMAZ – Galatasaray Ünv.

Sedat KAŞIKÇI – Marmara

Selin ERBAK – Yeditepe Ünv.

Selma TOŞKEN – Boğaziçi Ünv

Serap ARSLAN – MSGS Ünv.

Seval KARAOYTU – İstanbul Ünv.

Sibel ÇETİN – Yıldız Teknik Ünv.

Suna KILINÇARSLAN – Marmara

Sümeyra ÖZTÜRK – Marmara

Tuba AKTAŞ – İstanbul Ünv.

Tuğba ONAÇ – ULUDAĞ ÜNV.

Ümit ALDEMİR – Kocaeli Ünv.

Yakup ÜNSAL – Marmara

Yasemin AK – İstanbul Ünv.

Yasemin KARAMAN – İstanbul Ünv.

Yaşar ERDOĞAN – Marmara

Yener YILDIRIM – KATÜ

Yunus ARSLAN – Koç Ünv.

Zeynep YÜCE – Marmara
2009-2010 DÖNEMİ BURSİYER ÖĞRENCİLERİMİZ:

 

2008-2009 DÖNEMİ BURSİYER ÖĞRENCİLERİMİZ:

ABDULKADİR KURT
ABDULLAH BOYRAZ
ABDULLAH ÇINAR
ADNAN ALIC
AHMET BERK
AHMET GÜRSOY
AHMET RASİM AKDAĞ
AHMET YİĞİT (Yıldız Teknik Üniv.İnşaat Blm)
AHMET YİĞİT (Yıldız Teknik Üniv.İktisat Blm)
AKIN TASIM
ALİ İHSAN KILIÇ
BAHRİYE MENTEŞ
BEDİA ÇETİN
BEHÇET EMRE ERYAŞAR
BURCU YETİK
CEMANUR KELEŞOĞLU
CEMİL ÇAKMAK
CEYHAN BAŞOĞLU
CİHAN CAN
CİHAN KIRAN
CÜNEYT SEZİKLİ
ÇAĞRI SUCU
DUYGU CANTEMİR
ELİF YILDIZ
EMİN ŞAHİN
EMİNE SARI
EMRAH GÜLTEKİN
EMRAH KEBAPCI
EMRE KOÇAK
EMRE YILMAZ
ENES ADANIR
FADİME AKGÜL
FATİH BÜYÜKDİKMEN
FATİH DOGUZ
FATİH YEL
FATMA AYHAN
FEHMİ FARUK ÇİÇEK
FERHAT BOLAT
FERHAT CİHAT MEMİŞ
FERHAT ÇARIKCI
FERHAT TAŞ
FERİDE İDİ
FEYZA DEMİRBOYA
FİLİZ KOÇYİĞİT
FURKAN AYDĞAN
GÖKAY GÜNİNDİ
GÖKHAN LAFÇI
GÖZDENUR YURTTAŞ
GÜLHAN KAYA
GÜLSÜM BİBER
HACER DOĞAN
HALİL ÇETİNKAYA
HARUN ONAÇ
HASAN ARSLAN
HASAN TOZ
HATİCE ERTUĞRUL
HİCRAN KARAKUŞ
HULUSİ DURAN
İSA ÖZTÜRK
İSMAİL İNCE
İSMAİL SEZİKLİ
KAZIM KANTEMİR
KENAN PENPE
KEZİBAN ÖZGE İLBAŞ
KORAY DOĞUTEKİN
KÜBRA ÇIPLAK
KÜBRA ŞEN
KÜBRA YAZICI
KÜRŞAT EMRE HASİPEK
LALE ŞENTÜRK
MEHMET FATİH DİNÇ
MEHMET YAĞLI
MESUT BOLAT
MUHAMMED DEMİREL
MUHAMMED ZAHİD SOLUK
MUKADDES DOĞAN
MURAT KOCAOĞLU
MUSTAFA ALPER DEMİRCİ
MUSTAFA DOĞAN
MUSTAFA DÜZGÖNÖZ
MUSTAFA ŞALIŞ
NAGİHAN GÜLÜMSER
NURAY VARGELOĞLU
NURHAN EMİNE TİRYAKİ
OĞUZHAN KARSLI (İTÜ İnşaat Müh.)
ONUR ARDIK
OSMAN CAM
ÖMER FARUK AYDIN
ÖZNUR DEMİRÖZ
ÖZNUR METİN
RECEP YILDIRIM
RESUL ŞAHİN
SADIK SURAN
SALİH DEMİR
SARİYE ÖZGÖLET
SEDAT KAŞIKCI
SELİM TATAR
SELMA TAŞKAN
SELMAN KAPLAN
SÜLEYMAN AKTAŞ
ŞAHİN KÜÇÜKŞAHİN
ŞÜKRAN ÖZKAN
TAHA BÜYÜKDİKMEN
TAMER KAYA
TEVFİK MURAT LEBLEBİCİ
TUĞBA SEÇGEL
UĞUR KARATAŞ
UĞUR YALÇIN
YAKUP ÜNSAL
YASİN AYGÜN
YASİN BİBER
YAŞAR ERDOĞAN
ZEYNEP YÜCE

2007-2008 DÖNEMİ BURSİYER ÖĞRENCİLERİMİZ:

ABDULLAH BOYRAZ
ABDULLAH ÇINAR
ABDÜLKADİR KURT
ABDÜLKERİM İNAL
ABDÜLVEHHAP BEYGİRCİ
ADNAN ALIÇ
AHMET GÜRSOY
AHMET KİRİŞ
AHMET RASİM AKDAĞ
AHMET TEZCAN
AHMET YİĞİT
AKIN TASIM
ALİ RIZA YAMUR
ARİF ÇEVİK
AYYÜCE SALMAN
BAHAR TAN
BAHRİYE MENTEŞ
BEHÇET EMRE ERYAŞAR
BEYTULLAH KUT
BURAK YÜKSEL
BURCU YETİK
BÜŞRA NUR AKÇA
CANSU BENLİ
CEYHAN BAŞOĞLU
DUYGU KARATAŞ
EMEL KARAFAKI
EMİN ŞAHİN
EMİNE SARI
EMRAH ARICILAR
EMRAH BEYAN
EREN USLU
ERGUN TANLAK
ERMAN BAYIR
ESMA BENDEZ
ESRA GÜCCAN
ESRA TIĞLI
FARHAT BOLAT
FATİH BÜYÜKDİKMEN
FATİH ÇAM
FATİH DOGUZ
FATİH METİN
FATİH YALÇIN
FATMA AYHAN
FATMA HİLAL POLAT
FEHMİ FARUK ÇİÇEK
FEHMİYE MUÇO
FERHAT CİHAT MEMİŞ
FERİDE ÇELİK
GAMZE TATAR
GÖKHAN LAFÇI
GÖNÜL YILDIRIM
GÖZDE KOÇAK
GÖZDENUR YURTTAŞ
GÜLAY KILIÇ
GÜLSÜM BİBER
H.İBRAHİM ADAM
H.İBRAHİM BİKE
HACER DOĞAN
HALİT CANBER AYDOĞAN
HASAN ARSLAN
HASAN GEZER
HAZAL KÜBRA YAYLA
HÜSAMETTİN ÜNSAL
İHSAN AKDAŞ
İLKER SADIK
İLKNUR BULANIK
İSMAİL SAMET SORGUN
KASIM ALTAY
KAZIM KANTEMİR
KENAN PEMPE
KORAY DOĞUTEKİN
KÜBRA ŞEN
KÜRŞAT EMRE HASİPEK
MEHMET FATİH DİNÇ
M.ZAHİD SOLUK
MEFTUN EKER
MELİKE ULURUH
MELİKE AKKUŞ
MERAL BERKSUN
MERYEM ÖDÜGET
MUHAMMET DEMİREL
MUKADDES DOĞAN
MURAT KELEŞ
MURAT DOĞAN
MUSTAFA ALPER DEMİRCİ
MUSTAFA DOĞAN
NACİYE ERDEN
NEHİRE CEYHAN
NERGİS SOYARSLAN
NİLAY SANCAR
NİMET AHISHALI
NUMAN SAĞLAM
NUR FURKAN TEMUR
NUR SEDA İBİLİ
NURBANU ERGÜN
NURHAN EMİNE TİRYAKİ
ONUR YASİN TUNÇ
ONUR TÜRKOĞLU
OSMAN ÇAM
ÖMER MERT TEKECİ
RAHİME GEZER
RAMAZAN COŞKUN
RUZİYE TOPRAKÇI
SABİHA ÇELTEK
SADIK SURAN
SALİHA ULURUH
SELMAN KAPLAN
SEMRA SAYDAM
SERDAR ALİ SARI
SERKAN BAŞTEMİR
SİBEL KARABACAK
SÜLEYMAN AKTAŞ
ŞAKİR AKBULUT
ŞEYMA TOKAT
ŞÜKRİYE HİLAL TERYAKİ
ŞÜKRÜ BİÇİREN
TAHA BÜYÜKDİKMEN
TURGAY ÖZTÜRK
UĞUR YALÇIN
YASEMİN ÇAKICI
YASİN BİBER
YASİN GÖKŞEN
YASİN AYGÜN
YAŞAR ERDOĞAN
YUNUS EMRE BEKTAŞ
ZEHRA KORKUT

2006-2007 DÖNEMİ BURSİYER ÖĞRENCİLERİMİZ:

ADNAN ALIÇ
AHMET KİRİŞ
BAHRİYE MENTEŞ
BEHÇET EMRE ERYAŞAR
BURAK YÜKSEL
BÜŞRA NUR AKÇA
CELAL MURAT ÖZKEÇECİ
EMEL KARAFAKI
EMİN ŞAHİN
ERGUN TANLAK
ESMA BENDEZ
ESRA GÜCCAN
ESRA TIĞLI
FATİH BÜYÜKDİKMEN
FATİH DOGUZ
FURKAN AYDOĞAN
GÜL METİN
GÜLSÜM BİBER
HACER DOĞAN
HASAN ARSLAN
HASAN GEZER
HÜSEYİN DÜLGER
İBRAHİM HAKKI BOLAT
İSMAİL SAMET SORGUN
KORAY DOĞUTEKİN
MELİKE ULURUH
MELİKE AKKUŞ
MUHAMMED DEMİREL
MUKADDES DOĞAN
MURAT DOĞAN
MUSTAFA DOĞAN
NACİYE ERDEN
NEHİRE CEYHAN
NİMET AHISHALI
NUR SEDA İBİLİ
ONUR TÜRKOĞLU
ÖMER ŞAHİN
RADİ İBBİĞİ
SABİHA ÇELTEK
SABİRE AYDEMİR
SALİHA ULURUH
SELMAN KAPLAN
SEMANUR ERTAN
SİBEL KARABACAK
SİBEL TOKAT
SÜLEYMAN İÇTÜZAR
SÜLEYMAN AKTAŞ
ŞAKİR AKBULUT
ŞEYMA TOKAT
TAHA BÜYÜKDİKMEN
TURGAY ÖZTÜRK
YASİN AYGÜN
YASİN BİBER
YAVUZ SELİM KARAKUŞ
YUNUS EMRE BEKTAŞ
ZEHRA KORKUT

  • You may use these HTML tags: <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <strike> <strong>

Go to Top