ÇESİAD Geleneksel Kahvaltılarına devam ediyor.

ÇESİAD Geleneksel Kahvaltılarına devam ediyor.

Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD) Yönetim Kurulu, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı  Ali Rıza Şenbabaoğlu’un ev sahipliğinde bursiyer öğrencilere kahvaltı verdi. Üsküdar Belediyesi’nde  düzenlenen kahvaltıya; ÇESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım, Başkan yardımcısı Muzaffer Canıdemir ,Yargıtay Üyesi Zihni Doğan,Fatih Kaymakamı Hasan Karakaş,İşadamı İhsan Şahin ile Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Hüseyin Tuzcu, Esat İnkaya, Hasan Arslan, Cafer Özsoy, Cemalettin Kurtoğlu, Duman Örk,Tahsin Özcan,Sabire Erhan, Orhan Atakve öğrenciler katıldı.  ÇESİAD Başkanı Mehmet Yıldırım’ın selamlama konuşmasından sonra sahne alan Cemalettin Kurtoğlu öğrencileri ve davetlileri coşturdu.

Ardından programda konuşma yapan Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, böyle bir organizeye ev sahipliği yaptıklarından dolayı mutluluklarını dile getirdi.

Söz sırası alan öğrenciler  bundan sonraki zamanlarda ne gibi etkinlikler yapılabileceklerini konuştular.Yakın zamanda gerçekleşecek olan kardeşlik köprüsü  projesinde yer alan kişiler de öğrencilerimize proje hakkında bilgi verdiler.

Daha sonrasında 2011-2012 eğitim öğretim yılı içerisindeki öğrenci başkanlığı seçmeleri yapıldı.

Kahvaltı burs dağıtımıyla sona erdi.